Aplikace páskovacích strojů ORGAPACK v hutnickém průmyslu jsou známy svou vysokou spolehlivostí i v extrémních podmínkách a dlouhou životností. Klíčem ke spolehlivosti jsou totiž elektro-hydraulické páskovací hlavy ORGAPACK řady CH integrované podle potřeb do několika typů páskovacích systémů.

Výhodou elektro-hydraulického řešení je životnost, spolehlivost, robustnost, flexibilita,  a možnost pracovat s širokým spektrem ocelových vázacích pásek. Páskovací hlavy ORGAPACK dokáží spojovat pásky vícenásobnými průseky středem vč. speciálních průseků pro pojištění spoje. Páskovací hlavy ORGAPACK jsou vhodné pro páskování na plochých i zakulacených površích.

Druhy spojení ocelových pásek průsekem

Dodávané systémy jsou rozděleny do kategorií dle způsobu páskování a typu produktu

  • Páskování plochých produktů příčně (stohy plechů, stohy profilů, skupiny trubek)
  • Páskování plochých produktů podélně (stohy plechů)
  • Páskování oblých produktů po obvodu (svitky plechů)
  • Páskování svitků k podkladovým paletám
  • Ostatní aplikace

Řešení ORGAPACK neobsahují pouze páskovací technologie, ale rovněž kompletní manipulační a dopravní systémy dle zákazníkových požadavků vhodné pro optimální způsob páskování daného produktu.

Důležitou součástí dodávek páskovacích systémů na ocelové vázací pásky je i podpora prostřednictvím regionálních partnerů ORGAPACK, kteří zajišťují pravidelné prohlídky a údržbu páskovacích zařízení on-site.

Páskování svitků po obvodu
Páskování stohů podélné
Páskování svitků středem čtyřmi úvazky
Příčné páskování profilů

Produkty zabezpečené páskovacími automaty ORGAPACK